Theta Healing Tekniği Bana Göre midir ?

Thetahealing tekniği bana göre midir?

Bilmem? Size göre midir?
Bu benim deneyimim ,benim yolculuğum. Bir sürü seçenek ve yol var hayatta.Hangi yoldan gitmek istediğimiz ya da gitmeyi seçtiğimiz ise bizim kararımız.

Kişiye göre değişiklik gösterebilir .Ruhumuz bu dünyaya birşeyleri deneyimlemek için geliyor. .Neyi öğrenmeye ihtiyacımız varsa ,neyi deneyimlemememiz gerekiyorsa onu deneyimliyoruz hayatta.
Bu deneyimleri yaşarken bazen zorlukla öğrenmeyi seçebiliyoruz.Dilerim farkına varır ve neşeyle,kolaylıkla öğrenmeyi ve derslerimizi vermeyi seçebiliriz.Her an yeni bir seçim yapabilme durumumuz var.

Nasıl ki bir yönetmen film çekilirken karar verip oyunun gidişatını değiştirebilirse biz de hayatımızın yönetmeniyiz.
İnsanız,kötü dönemlerden geçebiliriz ki bu çok normal.Yeter ki farkına varalım,yeter ki seçim yapma özgürlüğümüzün olduğunu kendimizi hatırlatalım.

Thetahealing ya da acces ya da reiki ya da x,yz gibi bir sürü enerji çalışması var. Bana iyi geldiği için, çok hızlı dönüştürüp hikayeleri sonuçlandırmama yardım ettiği için bu yoldan ilerlemeyi seçtim ben. Hayatıma dokundukça iyi olduğumu ve dokunduğum kişilerin de iyi hissettiğini fark ettikçe ilerlemek istedim. Yoksa başlangıcım bu tekniğin eğitmeni olmak değildi 🙂

Amacım kendimi kötü hisettiğim,beni durduran,eyleme geçmemi engelleyen hikayeleri bulup dönüştürmekti.
Sadece kendim için öğrenmeyi seçtğim bu teknik bana kendimi çok iyi hissettirdi. Öğrendikçe kendi üzerimde çalıştım.Çalıştıkça birşeyler değişti,dönüştü.

Bu sürecin mucizevi derecede hızlı dönüşmesi ve Yaratıcı’nın muazzam enerjisini hissetmek bana çok oturdu.
Siz bu kadar keyif alır mısınız?Ya da siz de bu teknği öğrenmeli misiniz?
Bilmem ki ? Bunun cevabı sadece sizde.

Herkes bu tekniğin tüm aşamalarını öğrenmek zorunda değil. Eğitmen olmak zorunda da değil.
Ama en azından başlangıç seviyesi olan Thetahealing Basic Dna Seminerine katılsanız bile birçok şeyi farklı gözlerle inceleyebileceğinizin,farkındalıklarınızı arttırabileceğinizden hiç şüphem yok.

Tabii bu tekniği bilmek ile uygulamak aynı şeyler değil.Tekniği bilip uygulamak ister misiniz ?
Kendi üzerinizde çalışmak ister misiniz? bu da tamamen sizin seçiminiz.
Aynı ehliyeti,kimlik yerine cüzdanımızda taşımamız ya da araba kullanmak için kullanmamız gibi . Her ikisi içinde kullanabiliriz. Hayatta herşey bir seçimdir.Ve neyi seçersek onu yaratırız 🙂

Peki siz neyi seçmek istersiniz?

Sevgimle

Yorum Yok

Yorum Yap