ThetaHealing Dig Deeper (Derin Kazma) Eğitimi

Kazma çalışması, çalıştığımız konudaki kök inancı bulmak için harika bir uygulamadır.
Bu çalışmada Thetahealing uygulayacılarına derin kazma tekniği öğretilmektedir. Bizi engelleyen derinlerdeki bilinçaltı düşüncelerini ve kalıplarını rahatça keşfetmeye yarar.Bu teknik ile bilinçaltı kalıplarını temizlemekle beraber inanç ve his yüklemesi çalışmaları yapılır.

Bu teknik ile sorunun gerçek kökenini bulup hangi inançlarımızın değişmesi gerektiğini fark ederiz.Derin Kazma Semineri tamamlandıkta sonra hem kendimiz hem de başkaları üzerinde inanç çalışması yapmaya devam edebilmemiz için yeterli bilgi ve deneyime sahip olmuş oluruz. Bu seminerde,farkında olmadığımız gizli inançları serbest bırakmayı ve bunu ortaya çıkarmadaki tüm teknikleri öğrenebilecek ve sınıf içi yapılan alıştırmalarla kendi üzerinizde de çalışma şansı bulabileceksiniz.

Eğer siz de Thetahealing tekniği eğitmenlerinden olmak istiyorsanız basic,advanced ve derin kazı eğitimlerinin uygulayıcı eğitimlerini tamamlamış olmalısınız. Eğitmenlik için ön koşul bu eğitimleri tamamlamaktır.

Eğitim Konu Başlıkları

• Kazma’nın 8 etkili yolu

• Yaşam deneyimlerimizde öğrendiğimiz ‘’ERDEM’’ler

• En derinlerde yatan korkularımız

• Kutsal zamanlar

• İmkansız kaydını değiştirmek

Katılım Koşulu:

Basic Dna 1.seviye ve Advanced Dna İleri Seviye eğitimini tamamlamış olan herkes bu eğitime katılabilir.

Sertifika:

Eğitimin sonunda tüm dünyada geçerliliği olan ThetaHealing® Institute Of Knowledge Sertifikası verilecek ve isminiz ThetaHealing® sayfasında uygulayıcılar kısmında yer alacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap