Thetahealing Tekniğini Neden Öğrenmek istedim?

Bu tekniği neden öğrenmek istedim?
Çünkü O dönem yaşadığım yoğun stres dolu dönemde aldığım theta seansı bana iyi gelmişti. Kendimi iyi hissettirmişti. Zaman geçtikçe bana kendimi iyi hissettiren bu deneyimi kendimde deneyimlemek istediğimi fark ettim. Bunun için theta şifasının ilk adımı olan Thetahealing Basic Dna Seminerini aldım. Bu seminer başlı başına bende birşeylere dokundu,dönüştürdü.Öğrendiklerimi kendi üzerimde uygulamaya başladım bir müddet sonra ileri seviyesi olan Thetahealing Advaned Dna seminerinde buldum kendimi.

Aradan zaman geçince iki eğitimimi bir sene arayla aynı tarihlerde aldığımı fark ettim. Sonra doğum haritamı yorumlattığımda bu dönemlerin benim haritamda şifa ile ilgili benim için en uygun dönemler olduğunu duymaksa beni oldukça şaşırttı. Çünkü 2. eğitimi almak için bir sene beklemek hiç aklımda yoktu. Hayatımda tüm taşlar yerine otururken hemen diğer eğitimleri sırasıyla almak istiyordum. Ama farklı farklı nedenlerle bir türlü bunu yapamadım.
Evren’in bizim dışımızda bir düzeni olduğunu fark etmemi bir kez daha sağladı bu olay.

Ben ne kadar çok istesemde herşey olması gerektiği zamanda oluyordu.Benimse burada öğrenmem gereken ilahi düzene güvenip kendimi akışa bırakabilmemdi belki de.
Eğer ben ısrarcı olsaydım belki de bu kadar faydası olamayacaktı benim için.Sonuçta herşey olması gerektiği gibi olması gerektiği zamanda kolaylıkla oluyor.Yeter ki teslim olalım,direnmeyelim 🙂

Başlangıç ve ileri seviye eğitmlerinin ardından üçlünün son halkası derin kazı seminerini aldım.Bu seminer ise derinlerde beni durduran inançlarımı fark edip onları dönüştürmemde büyük katkısı oldu.Ondan sonrasında ise kişisel ilgi alanlarımıza göre diğer eğitimleri alabiliyoruz.

Çok keyifli ve güzel eğitimler var. Mesela Sen ve Eşin, Yaratıcı ve Sen,Dünya İlişkileri,Gökkuşağı Çocukları vb…)
Eğitmen olmak içinse öncelikle bu üç aşama eğitimleri (basic dna,advanced dna ,derin kazı (dig deeper ) tamamlamak gerekiyor.Bunların uygulayıcısı olduktan sonra ise sadece Vianna Stibal tarafından verilen eğitmenlik eğitimlerine katılmayı seçebilirsiniz.Kendisi, dünyanın her yerinde farklı dönemlerde eğitimler veriyor. Hatta 2020 yılının Nisan ayında Türkiye’ye geliyor.

Bu enerjiyi tatmanızı ve kendisiyle tanışmanızı çok isterim. Öyle güzel,öyle yumuşak bir enerjisi var ki yazarken ifade edemem sanırım onu hissetmek gerek. Şükürler olsun ki 2 ayrı ülkede bu hissi çok yoğun olarak yaşadım.
Bu eğitimlere başlarken aklımda eğitmen olmak yoktu. Tek derdim kendimleydi :)Nasıl daha iyi ve mutlu biri olurum derken 3 eğitimi tamamladım ve kendimi Rusya’ya uçak bileti bakarken hatırlıyorum. Payıma düşen ülkelerin ilki ise Rusya oldu. Basic-advanced ve dig deeper eğitimlerini Rusya Petersburg’da tamamladım. Rusya,hem coğrafyası hem iklimi hem de yaşattığı hisler ile çok farklı bir deneyimdi benim için. Geriye dönüp baktığımda 15 gün kaldığım ‘’iyi ki’’dediğim hayatımın en keyifli hikayelerinden biri olarak kaldı.

Sen ve Eşin eğitmenlik eğitimini ise İspanya Valencia’da aldım. Duygularımı, orada hissettiklerimi sanırım kelimelere dökebilmem çok kolay olmayacak ama bunun içinde iyi ki…
Gittiğim dönem belki de bu yaşıma kadar en kırılgan olduğum zamanlardan birisiydi. Kendi içimde birçok şeyin nasıl da birbirine dokunduğuna tanık oldum. Domino taşı etkisi oldu hayatmda. Hatta eğitimden sonra doğrularımla yanlışlarım yer değiştirdi.
Kabul etmek gerekirse birazcıkta zorladı hatta belki birazdan daha çok zorladı.Ama şimdilerde bu dönüşümü kucaklıyorum.
Bu eğitimin bana kattıklarıyla hayatım yine baştan sona dönüşse de şimdiki ben olmam için,kendimi fark edebilmem için bu gerekliydi .

Yol uzun…
Alınacak bir sürü ders ve yaşanacak bir sürü hikaye var. Bakalım bundan sonraki hikayelerimiz
nasıl olacak?
Sevgimle,

Yorum Yok

Yorum Yap