Hakkımda

Herkese merhaba:) 1983 senesinde Bursa’da dünyaya geldim. Öğrencilik hayatım boyunca hep öğretmen olmak istemiştim. Rehber öğretmenin ricasını kırmayarak son gün sınav tercihlerimi değiştirip 18.tercihime iktisat yazdım ve bingo ben iktisat okudum. İstediğim şey değil en istemediğim şey olmuştu. Murphy bir yerlerde fazlasıyla çalışıyordu.Bunu çok sonradan fark ettim. Sektörünün en iyi şirketlerinde çeşitli görevlerde bulundum.Bunun sayesinde de müşteri ilişkileri,satış ve pazarlama konularında aldığım eğitimlerle kendimi geliştirme imkanım oldu. Psikolojiye hep meraklıydım. Kişisel gelişimi seviyordum.Duyduğum ve ilgimi çeken tüm yeni teknikleri  kendi üzerimde deniyordum. Bulduğum her fırsatta bu tarz kurslara katılıp ruhumu beslemeye çalışıyordum. Ama o öğrenme ve öğretme dürtüsü bana kendisini sürekli hatırlatmaya devam ediyordu.

Sonra tesadüfen ve de iyi ki Thetahealing tekniği ile yolum kesişti. Önce merakımdan bir seans aldım. Yıllardır döngü haline gelen sıkıntılarımın çok kısa bir zamanda çözüldüğünü fark ettim.Bilinçaltımdaki kayıtlar yavaş yavaş çözülmeye başlamıştı.Üstelik bu dönüşüm beklediğimden çok hızlı oluyordu.Bunu fark edince tekniğin nasıl işlediğini öğrenmek istedim. Böylece hem kendime hem de çevremdeki kişilere yardımım olabilecekti.Uygulayıcı eğitimlerimi tamamladıktan sonra Rusya’da Thetahealing tekniğinin kurucusu Vianna Stibal’den eğitmenlik eğitimlerini aldım.

Theta healing sayesinde hayatımda mucizeler olmaya devam ediyor. An’da şifaya tanık olmak ise çok güzel ! Siz de mucizelere şahit olmak isterseniz buyrun:) Burası benim kişisel yolculuğum. Bu yolculuğumda ,yollarımızın en doğru zamanda kesişmesi ve birbirimize şifa olmamız dileğiyle,

Sevgilerimle

Özlem Bostancı

Hakkımda